Kompleksowe rozwiązania dla domu i firmy
  • Adres

    Gavra | NIP: 8451388312

    ul. Obwodowa 6, 11-500 Giżycko
  • Telefon

    87 428 62 44
    kontakt@gavra.pl

Firma
Firma GAVRA powstała w październiku 2005 roku, na bazie pięcioletnich doświadczeń w branży stolarki otworowej  zdobytych u lidera rynku - w firmie Hörmann Polska Sp. z o.o.

 

Z początkiem 2006 roku otworzyliśmy biuro handlowe w sercu Mazur – Giżycku, skąd  obsługujemy region północno – wschodniej Polski.

 

 

Kontynuując współpracę z firmą Hörmann, jesteśmy jednocześnie bezpośrednim dystrybutorem czołowych i uznanych marek w branży budowlanej, a zwłaszcza stolarki otworowej, ślusarki , a także szeroko pojętej automatyki.

 

Do naszych strategicznych partnerów należą również:
KRISPOL, WIŚNIOWSKI, NOVOFERM, NICE, CAME, BFT, SOMFY, OKNOPLAST, ABAKUS CZY FAAC

 

Podstawą działalności firmy GAVRA jest kompleksowa sprzedaż, montaż, oraz serwis takich produktów, jak bramy garażowe, bramy przemysłowe, automatyka do bram, okna, drzwi oraz produkty specjalistyczne dla przemysłu. Ważną częścią naszej oferty jest serwis oraz naprawa bram, a także automatyki do bram, oraz  szlabanów. 

 

Zdobyte w praktyce wieloletnie doświadczenie w montażu i serwisie bram, drzwi, okien, czy automatyki do bram a także  systematyczne szkolenia u naszych dostawców, stawiają nas w czołówce firm w branży stolarki otworowej w regionie.

 

Misją naszej firmy jest rzetelna i kompleksowa obsługa oparta na jakości i doświadczeniu.

 

W oparciu o zdobyte doświadczenie, od roku 2011 rozpoczęliśmy dystrybucję produktów pod marką GAVRA, do których należą napędy do bram garażowych, piloty, odbiorniki radiowe i inne akcesoria.

 

W 2014 roku rozpoczęliśmy dystrybucję wysokiej jakości  chemii technicznej, przeznaczonej do bieżącego smarowania, konserwacji oraz pielęgnacji bram, drzwi ,okien, oraz automatyki do bram

 

Systematycznie podnosząc nasze kwalifikację uzyskaliśmy liczne certyfikaty i autoryzację montażową wielu firm. Dzięki temu nasi klienci otrzymują gwarancję nie tylko na sprzedawane przez nasz produkty, ale również na wykonane przez nas prace montażowe.

 

Naszym celem jest kompleksowa obsługa zarówno klientów indywidualnych jak i instytucji, firm czy deweloperów.

 

Oferujemy fachowe doradztwo,  sprzedaż, montaż i profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny bram, szlabanów oraz automatyki do bram.