Kompleksowe rozwiązania dla domu i firmy
  • Adres

    Gavra | NIP: 8451388312

    ul. Obwodowa 6, 11-500 Giżycko
  • Telefon

    87 428 62 44
    kontakt@gavra.pl

Dbamy o Bramy

smar do bram segmentowych, garażowych i przemysłowych


Smary do bram garażowych i nie tylko

Regularne przeglądy i odpowiednia konserwacja są niezbędne, gdy zależy nam na długotrwałym i niezawodnym działaniu wyposażenia stolarki otworowej i bram, szczególnie w przypadku użytkowania systemów automatycznych. Bramy, okna czy drzwi wystawione są na działanie czynników atmosferycznych. Zarówno niewłaściwe użytkowanie, jak i zwyczajne eksploatacyjne zużycie mogą spowodować awarię. W celu przedłużenia żywotności stolarki otworowej i bram warto stosować odpowiednie preparaty konserwujące. W naszym asortymencie znajduje się profesjonalna chemia techniczna do smarowania i konserwacji bram garażowych, przemysłowych, ogrodzeniowych, drzwi, okien i innych. Smar teflonowy PTFE dobrze zabezpiecza wszelkie elementy ślizgowe i łączne, jak m.in. zawiasy, łańcuchy, liny, rolki, zamki itp. Smar w sprayu (spray silikonowy) natomiast sprawdzi się w przypadku elementów z tworzyw sztucznych, gumy oraz metalu.

To zestaw, który pozwoli kompleksowo zadbać o każdą bramę, okna i drzwi, również te z systemem automatycznym. W komplecie suchy teflonowy smar PTFE do elementów ślizgowych i łącznych oraz spray silikonowy do elementów metalowych, gumowych i wykonanych z tworzyw sztucznych. Skuteczna ochrona przed szkodliwym oddziaływaniem czynników atmosferycznych.

Suchy smar do bram

Jedyny w swoim rodzaju Suchy smar do bram, okien, drzwi i napędów. Koniec z brudnymi prowadnicami i skrzypiącymi zawiasami.

Silikon do bram

 Ochrona i zarazem smarowanie elementów z gumy i tworzywa. Konserwacja powierzchni, zabezpieczenie przed kurzem.

Lepki smar do bram

 Silnie penetrujący, lepki smar do zadań specjalnych. Specjalista od smarowania łożysk, lin stalowych, czy sprężyn i kół zębatych.

 

Zmywacz techniczny do bram

 Specjalistyczny zmywacz do codziennych zastosowań. Odtłuszcza i usuwa brud, smary, tłuszcze, czy kleje. Bezpieczny dla czyszczonych powierzchni.

 

Aktywna piana do bram

 Wszechstronny i skuteczny środek czyszczący. Bezpiecznie i dokładnie czyści z brudu, metale, szkło, plastik.

 

Zestaw: suchy smar i silikon do bram

 Zestaw do smarowania i konserwacji bram, okien, drzwi, napędów i nie tylko. Dostępny w poręcznym opakowaniu, niezbędny w każdym domu i firmie.