Kompleksowe rozwiązania dla domu i firmy
  • Adres

    Gavra | NIP: 8451388312

    ul. Obwodowa 6, 11-500 Giżycko
  • Telefon

    87 428 62 44
    kontakt@gavra.pl

Automatyka do bram

Proponujemy rozwiązania, które ułatwią codzienne funkcjonowanie w domu lub pracy. Zarówno w budownictwie mieszkaniowym, jak i przemysłowym nieocenionym elementem okaże się nowoczesna automatyka do bram. Sięgamy po sprawdzone rozwiązania, ale z uwagą przyglądamy się innowacjom, które równie chętnie testujemy, a następnie oddajemy w ręce naszych klientów.

Jako dystrybutor bram segmentowych, rolowanych i uchylnych nie mogliśmy zapomnieć o tak ważnym aspekcie, jakim jest system automatycznego otwierania i zamykania. W naszej propozycji znajdują się urządzenia niezbędne do zamontowania we wjazdach na terenie domu, osiedla lub przedsiębiorstwa. Są to zarówno napędy do bram przesuwnych, skrzydłowych i garażowych, jak i urządzenia ułatwiające posługiwanie się roletami oraz markizami.

Proponujemy także rozwiązanie dedykowane systemom przemysłowym. Automatyka stanowi spore ułatwienie szczególnie w przypadku, gdy użytkownicy budynku są dość mobilni. Sprawne otwieranie i zamykanie wjazdów bądź garaży znacznie ułatwi poruszanie się na jego terenie.

Napędy do bram przesuwnych

Napędy
do Bram Przesuwnych

Napędy do bram skrzydłowych

Napędy
do bram skrzydłowych

Napędy do bram garażowych

Napędy
do Bram Garażowych

Napędy do bram przemsyłowych

Napędy
do Bram przemysłowych

Napędy do rolet i markiz

Napędy
do Rolet i Markiz

Sterowanie radiowe

Sterowanie Radiowe