Kompleksowe rozwiązania dla domu i firmy
  • Adres

    Gavra | NIP: 8451388312

    ul. Obwodowa 6, 11-500 Giżycko
  • Telefon

    87 428 62 44
    kontakt@gavra.pl

Chemia techniczna


Regularne przeglądy i odpowiednia konserwacja są niezbędne, gdy zależy nam na długotrwałym i niezawodnym działaniu wyposażenia stolarki otworowej i bram, szczególnie w przypadku użytkowania systemów automatycznych. Bramy, okna czy drzwi wystawione są na działanie czynników atmosferycznych. Zarówno niewłaściwe użytkowanie, jak i zwyczajne eksploatacyjne zużycie mogą spowodować awarię. W celu przedłużenia żywotności stolarki otworowej i bram warto stosować odpowiednie preparaty konserwujące. W naszym asortymencie znajduje się profesjonalna chemia techniczna do smarowania i konserwacji bram garażowych, przemysłowych, ogrodzeniowych, drzwi, okien i innych. Smar teflonowy PTFE dobrze zabezpiecza wszelkie elementy ślizgowe i łączne, jak m.in. zawiasy, łańcuchy, liny, rolki, zamki itp. Smar w sprayu (spray silikonowy) natomiast sprawdzi się w przypadku elementów z tworzyw sztucznych, gumy oraz metalu.

 

To zestaw, który pozwoli kompleksowo zadbać o każdą bramę, okna i drzwi, również te z systemem automatycznym. W komplecie suchy teflonowy smar PTFE do elementów ślizgowych i łącznych oraz spray silikonowy do elementów metalowych, gumowych i wykonanych z tworzyw sztucznych. Skuteczna ochrona przed szkodliwym oddziaływaniem czynników atmosferycznych.

Zaawansowana formuła smaru PTFE w sprayu skutecznie zabezpiecza elementy pracujące w środowisku narażonym na zanieczyszczenia pyłem i olejami. Produkt odporny na wysoką temperaturę. Preparat przeznaczony jest do elementów, które nie powinny być smarowane z zastosowaniem substancji tłustych – bram garażowych i przemysłowych, elementów automatyki itp.

Skuteczne zabezpieczenie wszelkich elementów z tworzyw sztucznych i gumy zapewnia silikon spray. Produkt czyści, chroni przed szkodliwym działaniem wilgoci i nabłyszcza. Zapobiega twardnieniu i przymarzaniu uszczelek. Konserwuje i pielęgnuje elementy bram, okien, drzwi. Chroni przed osadzaniem zabrudzeń.

Nowy odpowiednik znanego środka WD-40 – GT-40 Multispray odrdzewia, smaruje i konserwuje. Posiada uniwersalne zastosowania. Ułatwia odkręcenie zapieczonych śrub i innych ruchomych elementów metalowych. Wypiera brud, eliminuje wilgoć, skutecznie zabezpiecza przed korozją. Sprawdzi się w każdym warsztacie, mieszkaniu i samochodzie.