Kompleksowe rozwiązania dla domu i firmy
  • Adres

    Gavra | NIP: 8451388312

    ul. Obwodowa 6, 11-500 Giżycko
  • Telefon

    87 428 62 44
    kontakt@gavra.pl

Promocja ProMatic BiSecur

100 procent bezpieczeństwa, 50 procent ceny...

Bezpieczny napęd ProMatic w specjalnej promocji

 

Chcesz mieć pewność, że Twój garaż i dom są bezpieczne, że złodziej nie ma tu żadnych szans? Rozwiązaniem może być napęd do bramy garażowej ProMatic BiSecur marki Hörmann. Teraz przy zakupie wraz z bramą garażową LPU 42 - oferowany za pół ceny. Promocja potrwa od 1 października do 30 listopada.

Dobrze izolowana termicznie brama garażowa LPU 42 pozwoli uchronić garaż i dom przed stratami ciepła. Decydując się teraz na jej kupno, możemy za niewielką cenę wyposażyć ją w komfortowy, a zarazem niezwykle bezpieczny napęd ProMatic, który zapewni nam niemal stuprocentowe bezpieczeństwo.

ProMatic działa bowiem w systemie dwukierunkowego sterowania radiowego BiSecur. To właśnie ten system, wykorzystujący znane w bankowości elektronicznej 128 bitowe szyfrowanie, stanowi gwarancję, że nikt niepowołany nie skopiuje sygnału przesyłanego z pilota do napędu i z napędu do pilota i nie wtargnie w ten sposób do naszego garażu i domu.

W napędach starszej generacji włamywacz może przechwycić kod i dostać się do wnętrza. Bez oznak włamania żaden ubezpieczyciel nie wypłaci nam jednak odszkodowania.

Zachęcamy zatem do skorzystania z promocji, w ramach której kupując segmentową bramę garażową LPU 42, mogą Państwo nabyć jednocześnie bezpieczny napęd ProMatic BiSecur za pół ceny. Promocja  potrwa do końca listopada.